30 kwi 2014

Brama Judasza


Autor: Jack Higgins
Wydawnictwo: Fabryka Sensacji
Ilość stron: 320 
Okładka: miękka 
Rok wydania: 2012


Mój mąż od ponad 20 lat jest fanem twórczości Higginsa ja dołączyłam 7 lat temu. W swojej kolekcji posiadamy wszystkie tytuły jakie zostały wydane w Polsce. Ostatnio nasza kolekcja powiększyła się o Bramę Judasza jak to bywa w ostatnich latach  nowości czytamy oboje  :).
Przyznam się, że patrzę z zazdrością na te książki i mam nadzieję, że w końcu mój Koontz i Coben również będą w komplecie :).


W Afganistanie patrol armii amerykańskiej wjeżdża do opuszczonej przez mieszkańców wioski. Nagle na ich drodze wybucha bomba dochodzi do masakry, tym którym udało się przeżyć wpadają w kolejną zasadzkę.Śmigłowiec wysłany na ratunek sam staje się celem i zostaje wysadzony, skala zniszczeń i skuteczność zasadzki oraz usłyszana rozmowa wzbudzają podejrzenia dowództwa. Zbiera się grupa z Fergusonem i Dillonem  na czele. Ich głównym zadaniem jest znalezienie "kreta", który 
odpowiada za masakrę. Wkrótce podejrzenia stają się faktem, okazuje się że "Koniczynka" ma sobą potężne siły  Al-Kaidy. Chcąc dowiedzieć się kim jest tajemniczy "Koniczynka" na członków elitarnej ściągają na siebie uwagę Al-Kaidy a zwłaszcza "Kaznodziei".Dillon wraz z towarzyszami wyrusza do Algierii by znaleźć "Koniczynkę" i sami stają się celem. Jak wiadomo fanom twórczości Higginsa jest Dillon jest akcja :) i trup "goni" trupa. Również i tym razem Dillon z towarzyszami nie będzie łatwym celem i sami dadzą im nieźle w kość.
Książka bierze udział w wyzwaniach
2014 rok z 52 książkami
Klucznik

Jasna strona mocy
Pod hasłem (str 311)

POLECAMY 

Podpis

4 komentarze:

 1. nie czytałam nigdy, myslę ze w najbliższym czasie jednak czas mi na przeczytanie nie pozwoli..

  OdpowiedzUsuń
 2. Na tą może też się skuszę , ale na tą chwile Cobena muszę wykończyć ;) i tez mam nadzieje że będziesz mieć komplet :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe czy są audiobooki w tym wydaniu, bo ja tylko w biegu słucham książek :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam chyba nic tego autora

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)