14 lip 2014

Przebudzona o świcie

Autor: C.C. Hunter
Wydawnictwo: Feeria
Ilość stron:376
Okładka: miękka
Rok wydania: 2014

Seria: Wodospady cieniaOdkąd Kylie trafiła do obozu w Wodospadach Cieni i dowiedziała się, że jest istotą nadprzyrodzoną zastanawia się kim jest. Przebywa z niezwykłymi istotami i o odkrywa w sobie coraz to nowsze moce.Jest szybka , okazuje się że może pić krew jak wampir jest również bardzo silna a także zachodzą w niej zmiany podobne do tych co u wilkołaków. Odkrywa również, że potrafi leczyć jak elfy. Mimo tych wszystkich zmian nie zamienia się ani w wilkołaka, wampira czy elfa dalej pozostaje sobą. Dodatkowo komplikuje się sprawa między nią a Derekiem i Lucasem. Nie może sobie poradzić z uczuciem jakie do nich obu czuje (nieśmiertelny trójkąt :D ) Kylie zostaje również porwana więc nie zabraknie akcji w drugim tomie.  Pomoże uleczyć swoją przyjaciółkę i odkryje wtedy swoje zdolności uleczania.Czy Kylie w końcu dowie się kim jest? Czy znalezienie rodziców jej biologicznego ojca, pomoże jej zrozumieć kim lub czym jest?

Jedyne co denerwowało mnie to niezdecydowanie Kylie względem chłopaków (no ale cóż tak to już w trójkątach) ale no cóż młodym się jest raz :). Świetnie zostały opisane zmiany jakie zachodzą w Kylie sama czekam na to co będzie dalej. Książka kończy się tak, że ze zniecierpliwieniem czekam na kolejny tom i jestem ciekawa czy odpowie na wszystkie pytania.

Książka bierze udział w wyzwaniach:Podpis

6 komentarzy:

 1. Czytałam i uważam,że ta część jest lepsza od wcześniejszej. Myślę - oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabuła bardzo interesująca, lubię tajemnice, chętnie sięgnę po tą książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę Cię o dane do wysyłki "Odblasku" - monweg@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Wpadam żeby powiedzieć, że jeśli nie podasz mi adresu do wysyłki Odblasku, to w poniedziałek będę zmuszona wytypować inną osobę :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)