25 wrz 2014

Dojrzała i szczupła

Autor: Magdalena Makarowska
Wydawnictwo: Feeria
Ilość stron:256
Okładka: miękka
Rok wydania: 2014Autorka książki to doświadczona dietetyczka, która prezentuje kompletny program żywieniowy dla kobiet. Ma on pomóc odzyskać piękną figurę oraz na no cieszyć się energią i zdrowiem a przy tym jeść wyśmienite potrawy z których ucieszy się również wasza rodzina.

Książka jest pięknie wydana do tego świetne zdjęcia potraw, które je się oczami. Znajdziemy w książce 11 rozdziałów w których poruszany jest temat odchudzania po menopauzie, poprzez kosmetyczną rewolucję, rady czym zdrowo słodzić i solić kończąc na diecie skierowanej dla osób po
50 roku życia. Jak wiadomo im więcej lat tym trudniej pozbyć się dodatkowych kilogramów w przeciwieństwie do ich przybywania. 

Tutaj znajdziemy dobrze zbilansowane posiłki i wyglądające na prawdę apetycznie, autorka podaje również  listę produktów niewskazanych dla osób po pięćdziesiątym roku życia. 

Moja mama jest po pięćdziesiątce i z zaciekawieniem oglądała ten poradnik, jak sama stwierdziła posiada naprawdę wartościowe informacje. Szczególnie zainteresował ją rozdział poświęcony zasadom diety po pięćdziesiątce i tu była zdziwiona listą produktów niewskazanych. Rozdział poświęcony diecie również spotkał się z jej entuzjazmem proponowane posiłki, które w jakiś drastyczny sposób nie są zmniejszone a zdrowe i dostosowane do możliwości organizmu.Za książkę dziękuję Wydawnictwu Feeria


Podpis

1 komentarz:

  1. Bardzo przydatna, obowiązkowa wręcz lektura dla dojrzałych kobiet, którym wiek nie odebrał potrzeby bycia kobiecą i zadbaną! :) Świetna propozycja!

    Zapraszam do nas:
    www.wypisz-wymaaaluj.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)