23 lut 2015

Wielka księga przygód 3 Basia


Autor: Zofia Stanecka, Marianna Oklejak
Wydawnictwo: Literacki Egmont
Ilość stron:175
Okładka: miękka
Rok wydania: 2015
Seria: Basia

PREMIERA: 25 LUTY 2015Co jak co ale Basi uroku nie można odmówić i tym sposobem w nasze ręce trafiła kolejna Wielka księga przygód Basi tym razem tom 3. Antosia stała się jej wielką fanką i uwielbia słuchać o jej przygodach w końcu Basia jest tylko o rok starsza od niej :).
Tym razem dowiemy się skąd bierze się pieniądze (moje córki pytane oczywiście odpowiadają z bankomatu :P), w końcu dzieciaczki wraz z Basią dowiedzą się co nieco o gratisach. No bo my mamy  za dobrze wiemy jak to jest wybrać się z dziećmi na zakupy ile człowiek się musi natłumaczyć, że nie zawsze można mieć wszystko co się chce.


Oprócz tego Basia będzie się zastanawiać co się stanie gdy człowiek się przeje słodyczami i czy zawsze ale to zawsze można je jeść. No i trzeba bardzo uważać ustalając reguły bo będzie nie przyjemnie gdy dziecko złapie rodzica na nie przestrzeganiu swoich zasad :).Będziemy również towarzyszyć Basi podczas wizyty u dentysty i jak ważne jest by trafić na lekarza z podejściem do dziecka. Do tego przeżyjemy zwariowany dzień z dziadkami a także, sprawdzimy co można robić gdy zepsuje się telewizor. Będzie też coś o modzie i o tym czy można dziś obejść się bez telefonu.


Jak widzicie następna porcja niezapomnianej zabawy czeka również i w tej księdze przygód a jak wiadomo nie od dziś z Basią nie można się nudzić.
  
Książka bierze udział w wyzwaniu:
Odnajdź w sobie dziecko III (bohater książki rodzeństwo chłopczyk i dziewczynka)

Klucznik (więcej niż jeden autor)
Stronnicowe wyzwanie
Przeczytam tyle, ile mam wzrostu (1,7 cm razem 15,6 cm)
Za książeczkę dziękujemy Wydawnictwu Egmont 


Podpis

1 komentarz:

  1. Opowiadań zamieszczonych w tej części nie znam, ale widzę, że są równie ciekawe co poprzednio. Fajnie jest mieć całą kolekcję.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)