14 lip 2015

Daj upust emocjom / Poznaj radośćWydawnictwo: Egmont
Ilość stron:64
Okładka: twarda
Rok wydania: 2015

Seria: To się w głowie nie mieści


W tej książeczce poznajemy po kolei uczucia Radość, Smutek, Gniew, Odrazę, Strach znane z filmu "To się w głowie nie mieści". Nie jest to zwykła książka do czytania ale przede wszystkim  książka, która pokazuje dziecku jak sobie radzić z emocjami. Na przykład by poradzić sobie z gniewem można zamalować kartkę na czerwono jak najszybciej umiemy albo poskakać. Przy Strachu możemy zrobić listę rzeczy, których się boimy i skleić kartki razem żeby znikły. Jest to naprawdę fajny pomysł by zachęcić dzieci do wyrażania emocji i do tego by znalazły najlepszy dla siebie sposób by je wyrazić.Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron:32
Okładka: miękka
Rok wydania: 2015

Seria: 
To się w głowie nie mieści
W serii "W głowie się nie mieści" mamy również pojedyncze zeszyty dla każdej emocji u nas zawitała Radość. W środku jest radośnie bo inaczej być nie może, Radość pokazuje, że jest wiele rzeczy z których można się cieszyć i wymienia: małpki, skaczące piłki, robienie śmiesznych min.
Dzieciaczki mogą tez wyrazić się twórczo i np mogą narysować coś co sprawia im najwięcej radości czy narysować śmieszną minę. Z radością nie można się nudzić. Dodatkowo w książeczce znajdziemy naklejki oraz zawieszkę na drzwi.

Za książeczki dziękujemy Wydawnictwu Egmont

 

Podpis

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)