19 lut 2016

Charlie i Lola Pobawmy się w sklep

Autor:Lauren Child
Wydawnictwo: Media Rodzina
Ilość stron: 16
Okładka:miękka
Rok wydania: 2011
Seria: Charlie i Lola
Charlie i Lola to rodzeństwo i jak to bywa w życiu nie zawsze jest tak jak chce młodsze :).  Tym razem Lola ma ochotę bawić się w sklep ale Charlie ma już inne plany. Lola nie należy jednak do osób, które można tak po prostu zbyć i podąża za Charliem cały dzień co chwilę pytając czy pobawi się z nią w sklep i zachwalając produkty, które można u niej kupić. Jednak jak mówią trafiła kosa na kamień i Charlie nie ma zamiaru zmieniać swoich planów by pobawić się z siostrą. 

Pobawmy się w sklep to książeczka wydana z naklejkami, które dziecko może w trakcie czytania przyklejać w odpowiednie miejsca np zapełnić półki w sklepie Loli przedmiotami pokazanymi z boku strony.. Naklejek jest ponad 100 część służy do uzupełniania w książce a druga część może posłużyć do zabawy w inny sposób. W każdym razie z Lolą i Charliem nie można się nudzić potrafią wywołać uśmiech na twarzy. A wiadomo nie od dziś dzieciaczki uwielbiają naklejki :) a dzieci czują, że uczestniczą czynnie w czytaniu książeczki. 
Książeczka bierze udział w wyzwaniach:
Dziecinne

Za książeczkę dziękujemy Wydawnictwu Media Rodzina

2 komentarze:

  1. Moja córka jak się bawi, ze idzie do sklepu, to zawsze zabawki kupuje ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Kupiłam ostatnio książeczkę z naklejkami o zakupach - niedługo moja też będzie szaleć. Podoba mi się twoja książeczka, bo lubimy te postacie. Bardzo życiowa i pouczająca.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)