7 mar 2016

Hania Humorek

Hania Humorek Tydzień na opak

Autor: Megan McDonald
Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron:208
Okładka: miękka
Rok wydania: 2015
Seria: Hania Humorek Hanię Humorek już znamy z Wielkiej Księgi Hani Humorek :). Tym razem zapraszamy do zapoznania się z pojedynczym tomem przygód Hani i jakże bardzo trudnym zadaniem jakie sobie postawiła Hania.

W szkole organizowany jest Dzień na opak takie niby święto w którym wszystko w szkole jest na opak i dzieci czekają niespodzianki. Jakie? Między innymi rysowanie pod ławkami a kartki przyklejone są od spodu do ławek ale to nie wszystko bo jeszcze w ten dzień nauczyciele zmieniają ustawienia w klasie, zamieniają swoje nazwiska i na lekcjach wyrazy mówi się od tyłu. Hania Humorek dochodzi do wniosku, że skoro jeden dzień jej się udało wytrzymać z dobrym humorze to może by tak spróbować cały tydzień? Nie mówi o swoim pomyśle nikomu by w razie niepowodzenia nikt nie powiedział jej, że nie dała rady. Zanim zabierze się do zadania poznaje sposoby swoich przyjaciół na dobry humor. Znajduje swój i zabiera się do działania i postawia sobie za cel wytrwać w dobrym humorze przez cały tydzień. Czy jej się uda i co powiedzą na jej zmianę przyjaciele i rodzina? Tego dowiecie się z 14 tomiku przygód Hani Humorek. Humor i dobra zabawa gwarantowana.
Hania Humorek 
Najfajniejsza na świecie Humorkowa Księga Kolorowanek 
i innych zabawAutor: Megan McDonald
Wydawnictwo: Egmont

Ilość stron:62
Okładka: miękka
Rok wydania: 2016
Seria: Hania Humorek Księga Kolorowanek i innych zabaw to świetny dodatek dla fanów Hani Humorek. W środku znajdziemy kolorowanki, wykreślanki, krzyżówki czy labirynty. Nie zabraknie również informacji o samej Hani i tak poznacie słownik powiedzonek Hani Humorek, razem z Hanią poznacie łacińskie nazwy części ciała, dowiecie się co zbiera Hania i Franek. Dodatkowo jest miejsce by każdy z was napisał coś o sobie. Jak zwykle z Hanią czeka was mnóstwo zabawy :)


Za książeczki  dziękujemy Wydawnictwu Egmont

 

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)