15 mar 2016

Wielki dramat Zizi /Po drugiej stronie kałuży

Wielki dramat Zizi
Autor: Anita Głowińska
Wydawnictwo: Media Rodzina
Ilość stron: 96
Okładka: twarda
Rok wydania: 2012

Seria: Fantastyczna seria do kieszonki


Kiedy Zizi nie pojawia się w ulubionym miejscu Kapsel i Maks zaczynają się niepokoić, dodatkowo Zizi nie odbiera od nich telefonów. Postanawiają, że odwiedzą ją w domu i zobaczą co się stało, okazuje się, że ich koleżanka zamknęła się w pokoju i nic nie je tylko płacze. Chłopcy postanawiają, że będą czekać pod drzwiami i dowiedzą się co się stało. Rodzice bardzo się niepokoją ale Maks i Kapsel maja plan. Tutaj zaczyna się przygoda bo wyobraźnia całej trójki nie zna granic a dzięki niej świat jest kolorowy i znacznie ciekawszy.Po drugiej stronie kałuży
Autor: Anita Głowińska
Wydawnictwo: Media Rodzina
Ilość stron: 96
Okładka: twarda
Rok wydania: 2012

Seria: Fantastyczna seria do kieszonkiGdy Maks zaprasza do siebie  Zizi i Kapsla nie wiedzą co ich czeka bo kolega jest dość tajemniczy. Na miejscu czeka ich spora niespodzianka bo Maks zaprasza ich do swojego laboratorium gdzie pokazuje im swoje najnowsze urządzenie Astrokomputer. Dzięki niemu będzie mógł ustalić Moment Wejścia w ... Świat Równoległy. Cała trójka wiedząc już gdzie i jak przechodzi do Świata Równoległego a tam okazuje się, że wszystko jest bardziej kolorowe i ciekawsze. A rodzicie są dużo bardziej szaleni, mam Zizi tapla się w basenie pełnym budyniu, tata Kapsla szura w takt muzyki a mama Kapsla chodzi w kapeluszu z garnka. Wszyscy rodzicie są inni niz w normalnym świecie, jednak trzeba wracać zanim przejście się zamknie. A co czeka naszą trojkę po powrocie do domu? O tym przekonacie się czytając książkę.

Autorka pokazuje młodym czytelnikom jaką wielką moc ma wyobraźnia, dzięki której można podróżować w nieznane i przezywać mnóstwo przygód. Wyobraźnia daje wiele możliwości i tak naprawdę nie zna granic a zabawy z nią mnóstwo.


Książka bierze udział w wyzwaniu:
Dziecinnie


Za książeczki dziękujemy Wydawnictwu Media Rodzina

1 komentarz:

  1. Ciekawe, czemu Zizi tak płacze. Oj, chłopaki nieźle musieli tam główkować :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)