9 paź 2016

Sisters: To ona zaczęła! / Wszystko graAutor: Cazenove, William
Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron: 46
Okładka: miękka
Rok wydania: 2016

Już sam tytuł trzeciego tomu komiksu o siostrach brzmi dla moich uszu bardzo znajomo :) no bo przecież zawsze jest tak, że to ta druga zaczęła. Oczywiście nie zabraknie i tutaj humoru, siostry 
potrafią sobie też nieźle dopiec ale jak to bywa z rodzeństwem tak naprawdę stoją za sobą murem gdy wspólny wróg nadciąga ( tutaj rodzice). W tym tomie Marine nauczy się od Wendy czym jest moda, wspólnie wybudują domek ( no z tym budowaniem trochę kiepsko). Wspólnie spędzą obóz wakacyjny tu przyznam bardzo ciekawie. Będą przyjaciółkami zwierząt i będą poskramiać złych kłusowników a co się stanie gdy na drodze Wendy pojawi się pająk? Co jak co ale wyobraźnia sióstr działa na najwyższych obrotach. 

W czwartym tomie "Wszystko gra" siostry zajmują się psem dziadków, wiecznie się kłócą Marine pierwszy raz wybierze się sama na zakupy do supermarketu. Siostry znów zostają super bohaterkami i walczą z Glutem. Wendy uczy Marine zasad ortografii przed ważną lekcją. A po zabawie na polu w śniegu będą wspólnie chorować oczywiście w ramach konkurencji :) 
Siostry pokazują, że nie zawsze jest różowo z rodzeństwem ale zawsze gdy trzeba staną za sobą murem. Myślę, że osoby które posiadają rodzeństwo albo mają minimum dwójkę dzieci w domu odnajdą tutaj dużo sytuacji z którymi mają styczność na co dzień.

Komiksy biorą udział w wyzwaniu:
dziecinnie
czytam nowości

Za komiksy dziękujemy Wydawnictwu Egmont

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)