11 paź 2016

Strachozagadki

Autor: Angels Navarro
Wydawnictwo: Adamada
Ilość stron:64
Okładka: twarda
Rok wydania: 2016
Mam słabość do książek z zagadkami i widzę, że dziewczynki tez lubią książki przy których trzeba ruszyć głową. Strachozagadki to idealna propozycja dla dzieciaczków, które nie boją się wyzwań a tym bardziej potworów. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ po książce prowadzą nas stworki potworki. Na początku oczywiście poznajemy naszych przewodników by potem razem z nimi przygotować ślinę potwora, poszukać w tłumie identycznych potworów. 

Nie zabraknie upiornych labiryntów, budzących strach układanek, potwornych puzzli i okropnych pytań. Razem z potworami dzieci mogą przygotować potworny deser z owoców czy wykonać poduszkowego potwora. Jak przystało na potwory musiały zapoznać czytelników z odpowiednimi manierami, które jak najbardziej sprawią, że będą potworkami ale żeby tego uniknąć trzeba odnaleźć dwie dobre rady.
Co tu dużo mówić czas spędzony z potworami i ich strachozagadkami będzie bardzo udany a i śmiechu na pewno nie zabraknie bo jak wiadomo, nie ma nic lepszego niż oswojony potwór :)
Ważne info na końcu książki znajdziecie odpowiedzi na zadania więc nie pokazujcie ich swoim dzieciom.
Książka bierze udział w wyzwaniu:
dziecinnie
czytam nowościZa książkę dziękujemy Wydawnictwu Adamada


1 komentarz:

  1. Może sprezentuję jakiemuś znajomemu, dzięki za polecenie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)