22 lis 2016

Soy Luna Zaczyna się podróż / Soy Luna Photo Book

Soy Luna Zaczyna się podróż

Autor: Paco Jimenez
Wydawnictwo:  Egmont
Ilość stron: 160
Okładka: miękka
Rok wydania: 2016

Seria: Soy LunaNowy sezon już się zaczął i od wczoraj znów gości na antenie Disney. Gdy trwała przerwa Michasia sięgnęła po książkę, która jest tak naprawdę streszczeniem pierwszych 20 odcinków. A w świat Soy Luny wprowadziła nas już książka "Soy Luna Początek lata", która przedstawia historię sprzed serialu.

Fani Luny wiedzą, że jest ona bardzo żywiołową dziewczyną a jej życie tak naprawdę kręci się wokół wrotek i przyjaciół, na których zawsze może liczyć. Do jej rodzinnego domu przyjeżdża rodzina Bensonów i rodzice Luny dostają propozycję zamieszkania w Argentynie. Luna początkowo nie jest zachwycona pomysłem bo nie chce porzucać przyjaciół i rezygnować z jazdy na wrotkach. Jednak w końcu gdy decyduje się na podróż, Buenos Aires wita ją wielką niespodzianką. Luna znajduje tam wrotkowisko swoich marzeń. Dla tych którzy oglądali serial, książka będzie miłym wspomnieniem odcinków dobrze znanych z tv. Książka jednak różni się tym, że w większym stopniu skupia się na emocjach Luny niż jest to w serialu ale to jest plus. Książka kończy się w momencie ogłoszenia wyników konkursu wrotkarskiego w Rollerze. Pozostaje nam czekać na pozostałe dwie części :) przygód wesołej i energicznej Luny.

Książka napisana jest łatwym językiem, litery są trochę mniejsze niż w poprzedniej części ale czytające dzieci nie powinny mieć z nimi problemu. Plusem są tez nie za długie rozdziały, dodatkowo zaznaczone ozdobami jednak na tyle nie rzucającymi się w oczy by przeszkadzały w czytaniu.
 
Soy Luna Photo Book

Wydawnictwo:  Egmont
Ilość stron: 112
Okładka: twarda
Rok wydania: 2016

Seria: Soy LunaWybierz się za kulisy serialu Soy Luna! Twoi ulubieńcy dzielą się wrażeniami z planu od pierwszego ujęcia w meksykańskim Cancún po sceny w Buenos Aires. Sprawdź, jakie emocje towarzyszą aktorom podczas kręcenia zdjęć. Zobacz fantastyczne fotografie i dowiedz się, jak powstaje opowieść o Lunie i jej przyjaciołach. Dzięki nim poznasz niezwykły filmowy świat i odkryjesz, jakie są marzenia gwiazd. Książka ze zdjęciami została oparta na serialu Soy Luna emitowanym na Disney Channel.Michasia nie mogła się doczekać kiedy ta książka trafi w jej ręce, ponieważ większość tej książki to zdjęcia. Jednak żeby nie było, że przez ponad 100 stron będziemy oglądać zdjęcia to znajdziemy tam tez trochę informacji o bohaterach serial i aktorach, którzy ich grają. Jednak część zdj znana jest nam z serii "Za kulisami", nie jest ich wiele jednak dla kogoś kto ma książki z tamtej serii, przeglądając będzie miał wrażenie gdzieś już to widziałem. Mimo to większość zdjęć to niepublikowane nigdzie indziej zdjęcia więc gratka dla fana spora. Mojej Michasi jednak to nie przeszkadza i cieszy się, że wszystko ma w jednej książce i spędza czas przeglądając zdjęcia. Teraz tylko moje dziecię wzdycha i twierdzi, że szkoda że nie ma photo booka z Violettą.


Książka bierze udział w wyzwaniu:
dziecinnie 
Za książkę dziękujemy Wydawnictwu Egmont 

3 komentarze:

  1. Jeśli już, to pierwsza publikacja bardziej mnie zainteresowała.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jednym słowem gratka dla fanów Soy Luna.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapoznałam się z jedną książeczką tej serii :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)