1 lis 2016

Trolle: Wyczesany pamiętnik/ Tęczowa imprezka/ Świat według trolli


Trolle Mój wyczesany pamiętnik


Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron: 96
Okładka: twarda
Rok wydania: 2016
Seria: TrolleTrolle Mój wyczesany pamiętnik przypadł w udziale Antosi, która jest zachwycona Trollami. Może jeszcze nie potrafi pisać to prosi Michalinę o uzupełnianie. Chociaż jest on przeznaczony dla dzieci w wieku 3+ to jednak moim zdaniem tak koło 7 lat to wiek w sam raz. W wyczesanym pamiętniku znajdziemy miejsce na swój własny autoportret, informacje o przyjaciołach. Nie zabraknie również informacji o bohaterach filmu Trolle a ich samych znajdziemy na wielu kartach w pamiętniku. Trollastyczny pamiętnik to idealne miejsce na zapisywanie tajemnic, swoich snów, wspomnień czy ważnych wydarzeń. Całość utrzymana jest w kolorze różowym z nutą niebieskiego, jednym słowem idealny dla dziewczynek.
Tęczowa imprezka


Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron: 96
Okładka: miękka
Rok wydania: 2016
Seria: TrolleW naszej kolekcji książek o Trollach nie mogło zabraknąć kolorowanki. Tęczowa imprezka to nie tylko kolorowanka ale także zadania, łamigłówki czyli to co Michasia i Antosia lubią. Nad każdą kolorowanką umieszczono też informacje o bohaterach. Ta książeczka umili wspólny czas :) mnie Antosia zaprosiła do wspólnego kolorowania więc jak widać dorośli też mogą spokojnie wyżywać się artystycznie w towarzystwie dzieci.
Świat według trolli

Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron: 96
Okładka: miękka
Rok wydania: 2016
Seria: Trolle

Trollowice to najbardziej kolorowe, rozśpiewane, tulaśne i przyjazne miejsce na świecie. W książce znajdziemy informację o Poppy, Mruku i całej reszcie :). Nie zabrakło tez informacji o mieście Bergenów i jego nieszczęśliwych mieszkańcach. Bergeni to wrogowie trolli a zwłaszcza  Kucharka, która uwielbia trolle ..... jeść.  Oprócz informacji o głównych bohaterach i ich wrogach znajdziemy tutaj całkiem sporo ciekawych zadań, łamigłówek, kolorowanek czy zadań logicznych. Wszystko w kolorowym towarzystwie miłych i sympatycznych trolli a z nimi na pewno nudzić się nie będziecie.

Książki biorą udział w wyzwaniu:
dziecinnie


Za książki dziękujemy Wydawnictwu Egmont
1 komentarz:

  1. Mam tylko pamiętnik i podoba mi się. Już wiem, komu go podaruję.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)