18 sty 2017

Seria Ilustrowana: Harry Potter i Komnata Tajemnic

Autor: J.K. Rowling
Ilustrował: Jim Kay
Wydawnictwo: Media Rodzina
Ilość stron: 272
Okładka: twarda
Rok wydania: 2016

Seria:  Harry Potter ( wydanie ilustrowane)


To już drugi tom ilustrowanych przygód Harrego Poterra i tym razem książka wywołała duże zamieszanie w naszym domu.Dziewczyny są zachwycone ilustracjami, ja razem z nimi. Przyznam się szczerze, że uwielbiam przeglądać tę książkę, przyglądać się ilustracjom i przenosić w świat magii. Nie ma nic fajniejszego niż siedzenie pod kołdrą z córkami i przeglądanie książki i słuchanie ich ochów i achów kiedy przewracałam strony książki. 

Drugi tom tak samo jak pierwszy wzbudza zachwyt, każda ilustracja to podróż w świat Harrego Pottera który jakby nie było dziewczyny znają z filmów Jednak książka ma ta przewagę, że wystarczy zdjąć z półki i już można ruszać w podróż.
Dodatkowo książka pięknie wydana, twarda okładka, piękna obwoluta, śliskie kartki i to co cieszy oko najbardziej wspaniałe ilustracje. 

Dla przypomnienia o czym jest drugi tom przygód młodego czarodzieja:
W Hogwarcie niczego nie można brać za pewnik. To, co było uważane za mroczną, ale nieszkodliwą legendę, staje się źródłem zagrożenia. Ten, który wydawał się przyjacielem, staje się wrogiem. Taki los spotkał czterech założycieli Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Od tamtego czasu minęło wiele lat, jednak pamięć o Komnacie Tajemnic stworzonej przez Salazara Slytherina nie zginęła.
To zupełnie tak jak w naszym wydawnictwie.

Dla fanów Harrego Pottera taka seria to prawdziwa perełka w zbiorach.
Polecamy jak najbardziej.


Za książkę dziękujemy Wydawnictwu Media Rodzina

2 komentarze:

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)