11 wrz 2017

Star Wars Galaktyczna Opowieść z Naklejkami Przygoda Rey/ Przygoda Fina
Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron: 24
Okładka: miękka
Rok wydania: 2017
Seria: Star Wars"Przeżyj pełną emocji przygodę wraz z Rey, która staje do walki z Najwyższym Porządkiem! Fascynująca historia i ponad 100 naklejek z Przebudzenia Mocy – broń, mundury, statki kosmiczne i nie tylko!" - Takimi słowami wydawnictwo Egmont przedstawia nam tutaj "Przygodę Rey"

"Dawno, dawno temu w odległej galaktyce starły się siły ciemności i światła – do walki z Galaktycznym Imperium stanęli Rebelianci. A wszystko miało swój początek na Pustyni Tatooin.
Star Wars to ponadczasowa seria przenosząca miłośników „Gwiezdnych Wojen” do odległej galaktyki. Filmowe trylogie stały się fenomenem kulturowym, a ich popularność zaowocowała fantastyczną ofertą książek, które podbijają serca fanów w każdym wieku. Znajdziecie w nich swoich ulubionych bohaterów oraz poznacie wiele nowych informacji dotyczących Galaktycznego imperium. Dzięki nim gwiezdne wojny nie będą już miały przez Wami tajemnic.  
Uniwersum gwiezdnych wojen niezmiennie fascynuje rzesze fanów na całym świecie już od 40 lat. NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!" (https://egmont.pl/Star-Wars.-Przygoda-Rey.-Galaktyczna-opowiesc-z-naklejkami,606315,p.html#details)
Dzięki Agnieszce i wydawnictwu Egmont moje chłopaki miały okazję poznać Przygody Rey.Moje chłopaki uwielbiają naklejanie, wyklejają gazetki, książeczki, zeszyty. Jak to chłopcy, mają również bzika na punkcie Gwiezdnych Wojen dlatego "Star Wars. Galaktyczna Opowieść z Naklejkami. Przygoda Rey" to strzał w 10-tkę. Zajęli się wyklejanie przygód Rey, a ja miałam wreszcie chwilkę ciszy (oczywiście do pierwszej kłótni;)
Tego typu książeczki uczą ich staranności, ćwiczą spostrzegawczość i koncentrację, dlatego chętnie inwestuję w różne wyklejanki - szczególnie w okresach jesienno-zimowych, gdzie aura sprzyja siedzeniu w domu.
 Polecam wszystkim naklejko- i Star Warsomaniakom;)
Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron: 24
Okładka: miękka
Rok wydania: 2017

Seria: Star Wars
Kolejna książeczka z cyklu "dla małych fanów Star Wars".


Tym razem to Galaktyczna opowieść Finna, w której zawarte są informacje na temat bohaterów, statków kosmicznych jaki i planet oraz myśliwców.
 A wszystko to na czasie, bo z części " Star Wars Przebudzenie Mocy".

Książeczka zawiera ponad 100 naklejek, a młody czytelnik ma za zadanie przyklejać je wedle własnego uznania, grunt żeby uratować statek kosmiczny czy też galaktykę ;)

 Opisane krótko zwięźlę i na temat, co jest dużym plusem dla mojego syna gdyż jest początkującym samodzielnym czytelnikiem, który lubi mało tekstu inaczej się zniechęca ;)

Polecamy:)Za książeczki  dziękujemy Wydawnictwu Egmont
1 komentarz:

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)