11 paź 2017

My Little Pony The Move Szukaj i znajdź

Wydawnictwo: Egmont
Ilość stron:48
Okładka: twarda
Rok wydania: 2017
Seria: My Little Pony
Książeczki typu szukaj i znajdź należą do jednych z ulubionych przez Antosię. Tym razem do naszej kolekcji trafiła książa z kucykami, która oprócz historii ma również sporo zadań. Dodatkowym plusem jest załączona figurka Tempest, więc kolekcja kucyków się powiększa. Na stronach książki czeka nas sporo wyzwań oprócz przygód jakie zapewnią nam księżniczka Twilight Sparkle z przyjaciółmi, odkryjemy niespodzianki. 

W Equestrii obchodzony jest pierwszy Festiwal Przyjaźni ale jak to już bywa nie zawsze wszystko idzie po ich myśli. Do Equestrii przybyła komandor Tempest, która chce pozbawić magii cztery księżniczki. Udaje się jej zamienić w kamień trzy z nich, dzięki Rainbow Dash podobnego losu unika Twilight, która razem z przyjaciółmi wyrusza na poszukiwanie Królowej Hipopotamów. W czasie ich podróżny spotka ich mnóstwo przygód jedne milsze drugie nie. Jednak aby się przekonać jakie musicie sięgnąć po książkę a nie chce wam psuć przyjemności czytania.


Tekst historii zamieszczono w szkle powiększającym a pod nim zadania do wykonania plus elementy do odszukania co może trochę dekoncentrować podczas czytania więc proponuję zostawić oszukiwanie elementów po skończeniu czytania. Na końcu książki znajdziemy quiz dla kinomaniaków, którzy mogą sprawdzić swoją wiedzę o filmie. 

Za książeczkę  dziękujemy Wydawnictwu Egmont`

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawa książeczka i różnorodne zadania, co bardzo mnie cieszy.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)