30 lis 2017

Basia i zwierzaki

Autor: Zofia Stanecka
Wydawnictwo: Literacki Egmont
Ilość stron:64
Okładka: twarda
Rok wydania: 2016
Seria: Basia

Święta tuż tuż więc na tapetę wchodzi Basia i zwierzaki oprócz książeczki z przygodami Basi mamy też zestaw 16 plansz do kreatywnej zabawy. Znajdziemy w niem 68 zwierzątek, paśnik, drzewa o zagrodę do samodzielnego wycięcia i złożenia oraz 6 arkuszy naklejek do ozdabiania zwierząt. Nie zabraknie również ilustrowanej instrukcji a to w połączeniu z książką gwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny. 

Basia nie może się doczekać Bożego Narodzenia a w domu już trwają przygotowania, tata idzie do pracy a w domu zostaje mama i dzieciaki. Ale jak wiadomo nic przed świętami nie jest idealnie, wszyscy chcą zdążyć a dzieciaki rzadko bywają pomocne. Basia pomaga mamie ucierać buraczki co kończy się tym, że cała kuchnia jest czerwona a Basia z Jankiem zamiast sprzątać robią istne pobojowisko. Mama nie wytrzymuje i krzyczy bo jednak to wszystko jednak to za dużo ale jak mówi Basia nie wolno krzyczeć przed świętami. Kiedy wszyscy się uspokoili, mama zarządziła wspólne robienie ozdób choinkowych. Można sobie wyobrazić jak potem wyglądał pokój zresztą chyba większość rodziców zna to z własnego doświadczenia dlatego książeczki o Basi są ta rewelacyjne.

Książeczki z przygodami o Basi to rozrywka dla całej rodziny gdzie każdy znajdzie coś o sobie :). Dodatek plansz sprawi, że spędzony razem czas upłynie na świetnej zabawie przy której można się odprężyć i pobyć po prostu razem. 

Za książkę dziękujemy Wydawnictwu Egmont
1 komentarz:

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)