20 lis 2017

Megasztuczki dla małych magików

Autor: Joshua Jay
Wydawnictwo: ART Egmont
Ilość stron:112
Okładka: twarda
Rok wydania: 2017


Kto z nas oglądając pokazy magików zastanawia się jak oni to zrobili? Chyba nie znam takiej osoby bo magia zawsze działa i przyciąga w każdym wieku. Dla niektórych może zostać słodką niewiadomą bo każda sztuczka traci swój urok jak już się wie jak ją wykonano. Dla młodych magików, którzy chcą wypróbować swoich sił w pokazach magii wydawnictwo Egmont przygotowało wielką księgę i to dosłownie.

Megasztuczki dla małych magików to książka, która pokazuje co i jak. Dzięki informacją w niej zawartych dzieci nauczą się najlepszych sztuczek a także zrozumieją na jakich zasadach działają.
Żeby łatwiej zrozumieć książkę na samym początku znajdziemy rozdział zatytułowany Jak czytać tę książkę w którym dzieci poznają magiczne słowa oraz fachowe zwroty używane przez magików.


Po takim wprowadzeniu możemy przystąpić do nauki i poznawania 25 sztuczek jakie znajdziemy w tej książce.
Przy każdej sztuczce znajdziemy wprowadzenie wykaz potrzebnych rzeczy oraz podpowiedź.
Tak przygotowani możemy się zabrać do przygotowywania sztuczek a jest w czym wybierać lewitowanie brata ( albo siostry), znikająca filiżanka, zerwanie więzów czy teleskopowy kciuk.
Oprócz sztuczek znajdziemy porady jak opanować tremę,dowiemy się jakie są złote zasady sztuk iluzji czy co zrobić jeśli sztuczka się nie uda.

Wszytko tworzy świetną całość i gwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny. Za książkę dziękujemy Wydawnictwu Egmont1 komentarz:

  1. Nie za bardzo dla mnie, ale może kupię dla jakiegoś dziecka.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)