20 kwi 2018

Akademia Mądrego Dziecka : Na wsi, Pojazdy, W domu

Wydawnictwo: Edukacyjny Egmont
Ilość stron:10
Okładka: kartonowa
Rok wydania: 2018
Seria: Akademia Mądrego Dziecka/ Pierwsze słowaW nasze ręce trafiły trzy książeczki z serii "Pierwsze słowa": Pojazdy, Na wsi i W domu.  Są to książeczki przeznaczone dla najmłodszych czytelników, kartonowe strony, duże kolorowe rysunki i ruchome elementy na dłuższy czas zajmą maluchy szukające rozrywki. Dodatkowo wspierają rozwój maluchów oraz rozwijają sprawność manualną. Duże i kolorowe ilustracje przyciągają wzrok a dzieci chętnie się uczą nowych słów. Jak wiadomo nie od dzisiaj najlepiej się uczyć po przez zabawę. Każda książeczka zawiera 5 ruchomych elementów tak więc nie będzie można narzekać na nudę. 

Na wsi ta książeczka zapozna małych czytelników ze zwierzętami mieszkającymi na wsi oraz wydawanymi przez nie odgłosami. Znajdziemy w niej kurę, kaczkę, koguta wyskakującego z siana czy świnkę chowającą się za stogiem słomy. 

Pojazdy  to pozycja, która ucieszy na pewno fanów czterech kółek bowiem znajdą w niej autobus, wóz strażacki w którym będą mogli wysunąć drabinę  w górę. Nie zabraknie również pojazdów znanych z budowy. 


W domu to książeczka, która oprowadza czytelnika po domu, dzieci dowiedzą się co znajdą w salonie, kuchni, sypialni i łazience. Dzieci pewnie większość rzeczy znają więc tym bardziej będą miały radość z czytania.  


Za książeczki  dziękujemy Wydawnictwu Egmont

1 komentarz:

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)