12 kwi 2018

Kreatywnie spędzony czas z Disney Vampiryna Vampiryna

Wydawnictwo: AMEET
Ilość stron:16
Okładka: miękka
Rok wydania: 2018
Seria: Disney VampirynaAntosia lubi książki w których można się " powyżywać" kreatywnie więc naklejki, kolorowanki to jest to. Dodatkowym plusem są ścieralne strony na których można się twórczo wykazać. W książeczce znajdziemy zadania, które polegają na dokończeniu scenek przy użyciu załączonych do  niej naklejek. Vampirina zaprasza do swojego świata, który wcale nie jest taki mroczny jakby mogło się wydawać.

Vampiryna. Koloruję, rozwiązuję


Wydawnictwo: AMEET
Ilość stron:16
Okładka: miękka
Rok wydania: 2018
Seria: 
Disney Vampiryna
Wraz z Vampiriną i jej rodziną dzieci będą rozwiązywać zadania. Ta książeczka to zestaw 16 zadań, które przedstawione są w postaci kolorowanek. Dzieci po skończeniu zadania mogą pokolorować strony. Razem z Vampiriną będziemy szukać różnic a wraz z kościstym szefem kuchni przygotowywać obiad. Dzięki tym zadaniom dzieci rozwiną swoje umiejętności manualne i spostrzegawczość oraz logiczne myślenie. Vampiryna. Kolorowanka i naklejki 


Wydawnictwo: AMEET
Ilość stron:32
Okładka: miękka
Rok wydania: 2018
Seria: 
Disney Vampiryna


Jest idealna propozycja dla miłośników naklejek, kolorowania. W środku znajdziemy zadania w formie kolorowanek oraz wyklejanek. Na fanów naklejek czekają 4 arkusze wypełnione bohaterami serialu Vampirina. Rozwiązując zadania dowiemy się o niej kilku rzeczy  oraz o jej rodzinie. A co czeka miłośników zadań? Jak zwykle szukanie różnic, labirynty, szukanie cieni, dopasowywanki i wiele innych. 


Za książeczki dziękujemy Wydawnictwu AMEET

4 komentarze:

  1. Nie znam tej serii, może się nią bliżej zainteresuję.

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja mała w tej serii kolorowanek się zakochała. Super sprawa :)

    OdpowiedzUsuń
  3. ja zawsze pomagam mojemu dziecku z kolorowankami :) ostatnio moja mała się na mnie za to obraziła :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga :)
Na pewno się odwdzięczę :)